Skip to main content

Idą, idą święta…

By 15 grudnia, 2016Aktualności

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego 2017 Roku życzymy Państwu, aby ten najpiękniejszy czas napełnił wszystkich radością, ciepłem i życzliwością. Niech te szczególne dni będą okazją do wspólnego przeżywania Świąt Bożego Narodzenia w gronie rodziny i przyjaciół a Nowy 2017 Rok niech będzie pełen nadziei i spełnienia marzeń. Pragniemy również życzyć Wam siły, wytrwałości w realizacji zamierzonych celów, samych sukcesów, dużo zdrowia oraz wszelkiej pomyślności.

Zarząd Krajowy ZPW „TARCZA”

0 0 votes
Article Rating
Subskrybować
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments
radek
18 grudnia, 2016 22:48

Zawodowo – realizacji obietnic i zobowiązań z tego roku na kolejne. A prywatnie – każdemu w/g potrzeb. Pozdrawiam.

SAJMON
21 grudnia, 2016 07:56

Szanowni Koledzy i Koleżanki Z MKK,

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku mam przyjemność złożyć – w imieniu MOZ NSZZ „Solidarność” PC MON i własnym – najserdeczniejsze życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności w życiu osobistym oraz sukcesów w pracy zawodowej.
Aby w nadchodzącym roku udało się zrealizować to, co przyniesie profity, przewidzieć to, co przeszkodzi w ich osiągnięciu i zapobiec temu – co wydarzyć się nie musi.
Życzę dużo radości i sukcesów, mądrego lenistwa w sprawach nieistotnych i zdrowego zatroskania w tych najistotniejszych.
Z związkowym pozdrowieniem,
Jasiu

radek
28 stycznia, 2017 10:09

A tu dalej Święta…

30 stycznia, 2017 19:00
Reply to  radek

To, że powyżej święta, nie oznacza wcale @radek, że w głowach też święta. Każdy przygotowuje się do nowego otwarcia, a szczególnie to widać po MON-ie, który od września szuka chyba wolnego terminu na zorganizowanie spotkania ze Stroną społeczną, aby ocenić ubiegłoroczne podwyżki. O zmianach do PUZP już nie wspominam… Ale ma Pan rację, więc już niedługo nastąpi zmiana aktualizacji. Pozdrawiam.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x