Idą, idą święta…

  • 0
  • 15 grudnia, 2016

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego 2017 Roku życzymy Państwu, aby ten najpiękniejszy czas napełnił wszystkich radością, ciepłem i życzliwością. Niech te szczególne dni będą okazją do wspólnego przeżywania Świąt Bożego Narodzenia w gronie rodziny i przyjaciół a Nowy 2017 Rok niech będzie pełen nadziei i spełnienia marzeń. Pragniemy również życzyć Wam siły, wytrwałości w realizacji zamierzonych celów, samych sukcesów, dużo zdrowia oraz wszelkiej pomyślności.

Zarząd Krajowy ZPW “TARCZA”

4
Dodaj komentarz

3 Wątki komentarzy
1 Odpowiedzi na wątki
0 Odpowiedzi na wątki
 
Najbardziej zareagowany komentarz
Najciekawszy wątek komentarza
3 Autorzy komentarzy
  Subskrybować  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
radek

Zawodowo – realizacji obietnic i zobowiązań z tego roku na kolejne. A prywatnie – każdemu w/g potrzeb. Pozdrawiam.

SAJMON

Szanowni Koledzy i Koleżanki Z MKK, Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku mam przyjemność złożyć – w imieniu MOZ NSZZ “Solidarność” PC MON i własnym – najserdeczniejsze życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności w życiu osobistym oraz sukcesów w pracy zawodowej. Aby w nadchodzącym roku udało się zrealizować to, co przyniesie profity, przewidzieć to, co przeszkodzi w ich osiągnięciu i zapobiec temu – co wydarzyć się nie musi. Życzę dużo radości i sukcesów, mądrego lenistwa w sprawach nieistotnych i zdrowego zatroskania w tych najistotniejszych. Z związkowym pozdrowieniem, Jasiu

radek

A tu dalej Święta…

To, że powyżej święta, nie oznacza wcale @radek, że w głowach też święta. Każdy przygotowuje się do nowego otwarcia, a szczególnie to widać po MON-ie, który od września szuka chyba wolnego terminu na zorganizowanie spotkania ze Stroną społeczną, aby ocenić ubiegłoroczne podwyżki. O zmianach do PUZP już nie wspominam… Ale ma Pan rację, więc już niedługo nastąpi zmiana aktualizacji. Pozdrawiam.