Skip to main content

Kolejna organizacja „TARCZY”

By 3 sierpnia, 2016Aktualności

W dniu 22 lipca 2016 r. uchwałą Prezydium Zarządu Krajowego ZPW „TARCZA” została zarejestrowana kolejna jednostka organizacyjna Związku – Organizacja Związkowa Nr 7/Z Związku Pracowników Wojska „TARCZA” w Warszawie.

Organizacja ta powstała w wyniku działań podjętych przez pracowników Składu Elbląg, którzy w trakcie zebrania założycielskiego w dniu 12 lipca 2016 r. wybrali Komitet Założycielski, na czele którego stanęła Kol. Magdalena MINKIEWICZ. Po zarejestrowaniu organizacji, osoby wybrane w skład Komitetu utworzyły Zarząd Zakładowy Organizacji.

Organizacja ma siedzibę w Składzie Elbląg (patrz KONTAKT) a swoim zasięgiem działania obejmuje wszystkich pracowników 2 Regionalnej Bazy Logistycznej w Warszawie.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybować
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments
Osa
3 sierpnia, 2016 17:01

Zapewne wielu zadaje sobie pytanie, jaki jest sens tworzenia kolejnego zz i to z władzami gdzieś daleko od centrali?? Otóż w 1 RBL-ogu od lat jest taka właśnie sytuacja i niczemu ona nie przeszkadza. Bogatsi o te doświadczenia możemy nawet powiedzieć, że w wielu przypadkach nam to sprawy ułatwia. Z uwagi na dystans, który mamy – wiele problemów wygląda zgoła inaczej, niż np. z poziomu komendy RBL-ogu. Dotychczasowe nasze doświadczenia wskazują na celowość funkcjonowania zz z siedzibą w filii a nie centrali zakładu. Daje to i taki atut, że kierownictwo związku zawodowego w zakładzie doskonale zna uwarunkowania i problemy poszczególnych… Czytaj więcej »

SAJMON
4 sierpnia, 2016 12:05

Bzdury piszesz PANIE Administratorze. Działaniami nie obejmuje wszystkich pracowników.2RBLog. Bo duża część pracowników cywilnych należy do NSZZ PW, NSZZ Solidarności i Sierpnia 80. A Koleżance Magdzie Minkiewicz gratuluję Przewodnictwa i powrotu do współpracy związkowej.(kiedyś już współpracowaliśmy jak Magda była w NSZZ PW.

4 sierpnia, 2016 13:22
Reply to  SAJMON

Oj, @SAJMON, nie przenoś złych nawyków na tę stronę. Żadnych bzdur nie pisze PAN Administrator, tylko postępuje zgodnie z zaleceniami i pisze teksty wynikające z podjętych uchwał. A uchwała Prezydium ZK, które – zgodnie ze Statutem TARCZY określa obszar działania i siedzibę organów Związku – w zakresie zarejestrowania Organizacji Związkowej „TARCZY” Nr 7/Z w Warszawie stanowi, że organizacja ta SWOIM ZASIĘGIEM DZIAŁANIA obejmuje wszystkich pracowników 2 RBLog. Nie mówimy w tym miejscu o tym, o czym prawdopodobnie Ty myślisz, a więc o ZAKRESIE DZIAŁANIA, gdyż on sprowadza się wyłącznie do pracowników wojska, byłych pracowników wojska oraz wszystkich pracujących w sferze… Czytaj więcej »

jutka
4 sierpnia, 2016 20:46

Mógłbyś już sobie @sajmon odpuścić……..nie rozumiesz co czytasz i oskarżasz admina o pisanie bzdur??????? To kto tu bzdury pisze??????? Mało masz miejsca na forum OWC? Jeszcze tu musisz jątrzyć?
Nowej organizacji szczerze gratuluję. Bardzo się cieszę, ze to właśnie Magda stoi na jej czele, bo dziewczyna jest pełna energii a i głowę ma nie od parady! Serdecznie nowych członków pozdrawiam 🙂

4
0
Would love your thoughts, please comment.x