Skip to main content

Powołano MIĘDZYZWIĄZKOWĄ KOMISJĘ KOORDYNUJĄCĄ

By 14 stycznia, 2016Aktualności

W dniu 14 stycznia 2016 r. w siedzibie Związku Zawodowego Poligrafów odbyło się spotkanie Zespołu Roboczego, który powołany został w dniu 6 listopada 2015 r. przez przedstawicieli działających w resorcie obrony narodowej organizacji związkowych zrzeszonych w Ogólnopolskim Porozumieniu Związków Zawodowych i  Forum Związków Zawodowych.

W trakcie tego spotkania podjęta została decyzja o przekształceniu Zespołu Roboczego w Międzyzwiązkową Komisję Koordynującą (MKK), która ma być forum wymiany poglądów, opinii i stanowisk w celu wypracowywania jednolitych stanowisk na potrzeby dialogu prowadzonego ze stroną resortową.

Komisja odniosła się również do kwestii realizacji bieżących spraw w obszarze pracowników wojska wydając w tej sprawie komunikat (czytaj TUTAJ).

W związku z przesłaniem w ostatnim czasie organizacjom związkowym pisma Pełnomocnika MON ds. Współpracy ze Związkami Zawodowymi w sprawie zaopiniowania projektu decyzji zmieniającej decyzję Nr 448/MON Ministra Obrony Narodowej z dnia 31 grudnia 2013 r. w sprawie zatrudnienia i funduszu wynagrodzeń pracowników resortu obrony narodowej, w trakcie spotkania wypracowano również treść odpowiedzi na pismo Pełnomocnika MON, które zostanie skierowane do Ministra Obrony Narodowej.  

0 0 votes
Article Rating
Subskrybować
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Close Menu
0
Would love your thoughts, please comment.x