Skip to main content

Życzenia od OPZZ

By 13 sierpnia, 2018Aktualności
Subskrybować
Powiadom o
13 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments
Rysiek
13 sierpnia, 2018 10:24

No i git… o to chodziło.
Teraz niech nasz płaczliwy Jasio z S pokaże, jak jego centrala związkowa docenia pracowników wojska.
Czekam na życzenia od przewodniczącego Solidarności…

Jasiu z "S".
13 sierpnia, 2018 11:39

A czasami nie idziecie ta sama droga co NSZZ PW.

Rysiek
13 sierpnia, 2018 20:22
Reply to  Jasiu z "S".

Mógłbyś chociaż to święto uszanować…..
Czekam na życzenia twojego związkowego guru.

Jasiu z "S"
13 sierpnia, 2018 17:45

Po co życzenia .Przewodniczący Solidarności docenia pw w taki sposób,że załatwia pieniądze dla Ciebie. i całej sfery budżetowej. I to są konkretne życzenia.

Grzegorz M.
15 sierpnia, 2018 02:33

Rysiu,
Wybacz ale po co znowu ta uszczypliwość. Czy nowy wątek na forum musi się tak zaczynać?
Przepraszam, że tak się mądrzę ale miałem nadzieję, że otwieramy nową kartę a już na początek tracę chęć do uczestnictwa w tym dialogu, jaki może się tu rozwinąć.

Rysiek
15 sierpnia, 2018 13:39
Reply to  Grzegorz M.

Tu nie rozwinie się żaden dialog, bo to nie wątek do dialogowania. Nie byłoby tej „uszczypliwości”, gdyby kol. Jan… itp. itd…. nie raczył nam wciskać kitu, że krajowe władze Solidarności dbają o pracowników wojska… Nie dbają a brak jednego życzliwego słowa wobec tych, którzy płacą wcale nie małe składki na związkowe apanaże różnych związkowych dygnitarzy dobitnie o tym świadczy. Tyle tylko chciałem napisać i przekazać a mówienie i pisanie prawdy nie jest uszczypliwością… Mówienie i pisanie nieprawdy jest natomiast czystą nieuczciwością, czemu ja się sprzeciwiam. W dniu również naszego święta życzę i Wam wszystkim i sobie, aby te wszystkie piękne… Czytaj więcej »

Jasiu z "S".
16 sierpnia, 2018 07:38

Widzę ,ze nawet wchodzisz z butami w składki związkowe. Jesteś członkiem „S” to co Cie obchodzi ile płaci szeregowy członek związku. Ja nie robię jak Tarcza zjazdu delegatów w najdroższym hotelu w Warszawie.za pieniądze składkowe członków.Prawdziwi działacze śpią w Mazowieckim.tam tez są sale konferencyjne i o wiele taniej. A jak już o apanażach to przypadkiem nie wiesz ile biorą szefowie OPZZ np. Przewodniczący od nauczycieli p. Broniarz około 10tys.zł. Może ujawnisz ile zarabia twoi guru związkowi z OPZZ Guz i Radzikowski . Nie ośmieszaj się .

16 sierpnia, 2018 10:23
Reply to  Jasiu z "S".

Jasiu, a Ty znów o jakimś zjeździe delegatów?! Prawdziwi działacze śpią w Mazowieckim. – super kryterium. Z tego co pamiętam, zazwyczaj przed spotkaniami nocują tam działacze NSZZ „S” i… kol. RR. Nie jesteśmy przywiązani do jednego miejsca, tak jak Wy – niezależnie od ceny i warunków pobytu. Kiedy odbywają się nasze plena, zawsze wybieramy optymalne rozwiązanie w myśl zasady: najniższa cena – pod warunkiem spełnienia niezbędnych kryteriów pobytu i zapewnienia odpowiedniego standardu. Poza tym, weź pod uwagę, że nasi działacze, jak już jadą do stolicy to powinni mieć pokoje… z łazienkami. Pamiętam także Twoje wypowiedzi o Mazowieckim, że musicie… Tak,… Czytaj więcej »

Rysiek
16 sierpnia, 2018 15:31

Ponieważ jestem chłopek z prowincji, zacząłem dochodzić co w tym Mazowieckim tak rajcuje naszego Jasia i znalazłem cyt.:
„Wszystkie pokoje w hotelu Mazowiecki zapewniają dostęp do wspólnej łazienki.”

Patrzajta ludziska – to już w Domu Chłopa lepszy standard…
Czyli, niby co – takie koedukacyjne łazienki na podwórku??
Faktycznie – prawdziwi solidarnościowi działacze powinni jedynie tam się zatrzymywać, przywożąc ze sobą papier toaletowy i styropian…
A żeby was… muchy po………y

Rysiek
16 sierpnia, 2018 10:13

Wali mnie to ile biorą. Natomiast różnica jest taka, że ci twoi biorą a nie stać ich na dwa zdawkowe słowa życzeń dla tych, którzy im te składki płacą. O hotelach mi nie pisz, ani o oszczędnościach, bo się do końca pogrzebiesz… PS. – właśnie wybieram się z moją centralą związkową na protest do Warszawy, bo nie wierzę, że cokolwiek jako Solidarność dla nas wywalczycie. Przyjedziesz nas wesprzeć, czy będziesz tu jedynie prężył te swoje wirtualne „muskuły”??? Zapraszam zarówno ciebie, jak i niejakiego Nadszyszkownika z NSZZ PW – również wielbiciela mojego pisarskiego „talentu”. Może, jak wypijemy nieco tej jego pieprzówki… Czytaj więcej »

Rysiek
16 sierpnia, 2018 10:34

Ponieważ poruszyłeś kwestie oszczędności w twoim związku, to ja ci pamięć nieco odświeżę, podobnie jak członkom twojego związku.
Jeden z wielu artykułów na temat „oszczędnego” trybu funkcjonowania działaczy twojego związku jest tu:
http://wyborcza.pl/1,75398,18730998,s-zanurzona-w-baltyku-czyli-jak-zwiazkowcy-zarabiaja-w-spolkach.html

Wystarczy się z nim zapoznać…
I po co ci to było???

Jasiu z "S"
19 sierpnia, 2018 14:34
Reply to  Rysiek

A powiedz czy Duda to ja .Czy ja tam spałem czy przebywałem w tym kurorcie. To po co te puste słowa która nie mają żadnego znaczenia w stosunku do mojej osoby.. To po co mnie piszesz takie bzdury .To jak u Ciebie będzie okradał składki związkowe np skarbnik to ktoś na dole szeregowy działacz będzie za to winny. Co za bzdury piszesz . Co do protestów to ja Ci powiedziałem ,że dla mnie magiczny jest termin 29 sierpnia a jeśli chodzi o protest w Warszawie to nie muszę się przyłączać do związków które całe życie reprezentowały interes Rządu (gdzie byli… Czytaj więcej »

Rysiek
20 sierpnia, 2018 08:44

Orzeł piastowski a i legionowy też tej korony nie miał. Ta korona symbolizuje porządek, w którym – takim jak my – szeregowym obywatelom wiatr zawsze wieje w oczy a tobie przypominam, bo tak ten PRL śledzisz i piętnujesz, że tacy, jak ty i ty zapewne również w roku 1980 strajkowali pod hasłem „Socjalizm – tak, wypaczenia – nie”. Dlatego nie baw się tu w politycznego komisarza a sam w lustro popatrz czy cię ta polityczna „wścieklizna” zupełnie nie „pokrzywi”… Nie chcesz, nie pomagaj a co do wspierania rządu… Wy go oczywiście nie wspieracie. Benek, to przy tobie rzeczywiście sierota a… Czytaj więcej »

13
0
Would love your thoughts, please comment.x